Je 18.07.2018, svátek má Drahomíra, Arnold, Drahomil, Drahomír, Drahomila, Drahuše, slavíme Mezinárodní den Nelsona Mandely Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Týmy sezony
2018-2019
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Zítra startuje Mistrovství Evropy dvacetiletých - včetně Anny Rylichové
06. 07. 2018, www.bktrutnov.cz

Mistrovství Evropy do dvaceti let začíná zítra, v sobotu 7. července. Náš celek však bohužel nemůže bojovat o medaile, jelikož startuje jen v divizi B. Pro ročníky 1998 a 1999, tedy vicemistryně a mistryně Evropy, je tak jasným cílem postup zpět mezi elitu. A papírově bychom měli být s ohledem na výsledky tohoto ročníku v minulosti favoritem.

Rumunská Oradea bude dějištěm boje dvanácti reprezentací o tři postupová místa. Naše reprezentace tak potřebuje skončit v šestičlenné základní skupině nejhůře na druhém místě a poté vyhrát alespoň jedno utkání - semifinále, nebo případně zápas o 3. místo. Turnaj zahájí výběr trenéra Scalabroniho (s asistentem Kubálkem) soubojem s Běloruskem, následně Češky vyzvou soupeřky z Turecka, Islandu, Bulharska a Dánska.

Jádro týmu tvoří hráčky ročníku 1999, který vybojoval před třemi roky titul mistryň Evropy a loni skončil na 4. místě. Doplňují je jen tři hráčky ročníku 1998 (i z důvodu zranění Julie Reisingerové, Michaely Krejzové a Natálie Stoupalové). Nás velice těší, že v nominaci je trutnovská Anna Rylichová, ale i Tereza Vitulová, která v uplynulém ročníku ŽBL také startovala v našem dresu. Pro příští rok by ale měla působit na univerzite ve Wyomingu, kde bude hrát nejvyšší divizi NCAA. Trutnovskou minulost má i Karolína Šotolová, která pro příští rok zvolila cestu boje o sestavu v Hradci Králové.

Držíme palce a věříme v postup, ročník 1999 si určitě pro příští rok divizi A zaslouží!

Program základní skupiny:

7.7. 14:00 Česko - Bělorusko

8.7. 16:15 Turecko - Česko

9.7. 18:30 Česko - Island

11.7. 14:00 Bulharsko - Česko

12.7. 16:15 Česko - Dánsko

Nominace ČR: Julie Pospíšilová, Kristýna Brabencová, Veronika Voráčková (všechny USK Praha), Tereza Vitulová, Barbora Tomancová (Žabiny Brno), Tereza Zítková (Technik Brno), Patricia Gallasová (Nymburk), Isnelle Natabou (Hradec Králové), Lucie Hošková (Thunderbirds-USA), Adéla Smutná (Ostrava), Karolína Šotolová (Pardubice/Nymburk), Anna Rylichová (Trutnov)

Výsledky ročníku 1998/99 na ME:

2014 - 2. místo na ME:

Neubauerová, Váchová, Vitásková, Krumpholcová, Pospíšilová, Hošková, Šauerová, Šípová, Krejzová, Stoupalová, Vitulová, Reisingerová (Fousek, Kapitulčin, Landa)

2015 - 1. místo na ME:

Šotolová, Rašková, Szcotková, Pospíšilová, Brabencová, Voráčková, Rylichová, Kopecká, Smutná, Šípová, Tomancová, Vitulová (Fousek, Kapitulčin, Landa)

2016 - 13. místo na ME:

Neubauerová, Gallasová, Gašicová, Ulrichová, Zítková, Žilková, Hošková, Krejzová, Stoupalová, Herinková, Vitulová, Štěbetáková (Scalabroni, Pruša)

2017 - 4. místo na ME:

Šotolová, Rašková, Pospíšilová, Brabencová, Voráčková, Rylichová, Kopecká, Smutná, Tomancová, Vitulová, Kubíčková, Natabou (Scalabroni, Pruša)Zpět ...
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
21. 07.
dort Andrea Vacková
(Ženy A, trenérka přípravky)
19. 07.
dort Anna Rylichová
(Ženy A, Juniorky U19, asistentka přípravky)
19. 07.
dort Hana Tomanová
(Ženy B)
18. 07.
dort Lucie Trávničková
(St. mini U13)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz