73 Tothová Nikola
32 let |           |
90 Kejzlarová Monika
Amazonky slaví první výhru!

Po roční pauze bude v letošní sezoně trutnovské "béčko" opět nastupovat ve Východočeské lize žen. Po prvním víkendu má bilanci 1-1

...

V sobotním utkání zajíždělo "béčko" na palubovku ambiciozního týmu z Vysoké nad Labem. Tým poskládaný z bývalých hráček Hořic a Hradce Králové do zápasu vlétl jako uragán a nám celou 1. čtvrtinu trvalo, než jsme se po roční pauze probraly. Bohužel 1. čtvrtina rozhodla o výsledku celého zápasu (29:6). Zbylé 3. čtvrtiny byly vyrovnané a nás jen může mrzet špatný start do zápasu. Ale další průběh zápasu nám dával naději, že až se trošku sehrajeme, nemusí to být tak špatné.

V neděli nám bylo soupeřem Týniště nad Orlicí. Po prvotním šoku ze stavu našich těl (ten trval opět 1. čtvrtinu) jsme se ve 2. části rozehrály k pěknému výkonu. Odměnou nám bylo vedení o 7 bodů v poločase. Bohužel poločasová pauza opět naše těla dala do stavu moc nepoužitelných a soupeř měl ve 3. čtvrtině navrch a do posledního hracího období se šlo za stavu 49:49. V něm už obě družstva hrála spíše morálními silami a nakonec díky dobré obraně (domácí pouze 2 body ze šestek) jsme se mohly radovat z 1. vítězství v sezoně.

Nyní musíme dát naše těla do pořádku, za 14 dní opět zajíždíme na palubovky soupeřů - Přelouč, Pardubice a snad budeme pokračovat ve zlepšených výkonech.

BK NAPOS VYSOKÁ n./L - LOKO TRUTNOV "B"   71:48  (29:6 48:22 60:31)

Body: Strnadová 16 (1x3, 7/7), Tothová 12 (2/2), Gumanová 5 (4/1), Borůvková 5 (2/1), Vlková 4 (1/0), Smilnická J. 4, Borsová 2, Doubková a Tommová

TH: 20/11

SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - LOKO TRUTNOV "B"  51:57 (17:16 32:39 49:49)

Body: Strnadová 15 (1x3), Totohová 14 (6/6), Borůvková 8, Gumanová 8 (2/0), Vlková 8,Tommová 2, Smilnická J. 2, Doubková a Borsová