Je 25.04.2018, svátek má Marek, Irvin, Izmael, Vojen, slavíme Světový den boje proti malárii Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
TĚLOVÝCHOVNÁ  JEDNOTA  LOKOMOTIVA  TRUTNOV o.s.
FIBA EUROPE


Bulletin ŽBL 2017/2018


ŽBL


Český pohár
Tabulka soutěže
Základní část
1 ZVVZ USK Praha
2 DSK Basketball
3 KP Brno
4 Sokol Nilfisk H.
5 BLK Slavia
6 Žabiny Brno
7 Slovanka MB
8 BA K. Vary
9 Loko Trutnov
10 U19 Chance
11 SBŠ Ostrava
12 Technic Brno
Tabulka soutěže
play-out
9 Loko Trutnov
10 U19 Chance
11 Technic Brno
12 SBŠ Ostrava
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Goff Shawnte Marie
203 b. | ø na zápas 15.62
2 Bethel Akilah Maisha
154 b. | ø na zápas 14.00
3 Kozumplíková Kateřina
358 b. | ø na zápas 12.79
4 Perkins Robin Ajae
92 b. | ø na zápas 11.50
5 Vacková Andrea
169 b. | ø na zápas 10.56
6 Snyder Chelsea Katherine
118 b. | ø na zápas 9.83
Soupiska
1 Šimková Zuzana
19 let |     R     |  166 cm
3 Bethel Akilah Maisha
25 let |    K, P   |  182 cm
4 Skokanová Anežka
24 let |     R     |  173 cm
5 Váchová Aneta
20 let |     R     |  163 cm
7 Rosa Brandao Michelle
27 let |     R     |  174 cm
10 Patočková Tereza
19 let |     P     |  185 cm
11 Vacková Andrea
28 let |     K     |  178 cm
13 Králová Tereza
16 let |     K     |  181 cm
14 Vymazalová Adéla
18 let |     K     |  179 cm
14 Strnadová Jana
24 let |             |  
15 Lačná Kristýna
17 let |    K, P   |  179 cm
16 Rylichová Anna
18 let |     K     |  174 cm
16 Šmahelová Markéta
16 let |             |  
17 Vašáková Dominika
18 let |    K, P   |  187 cm
19 Potočková Michaela
22 let |    R, K   |  179 cm
19 Holubcová Kristýna
16 let |     K     |  180 cm
21 Kozumplíková Kateřina
24 let |     K     |  173 cm
22 Štěbetáková Eliška
19 let |     P     |  186 cm
24 Goff Shawnte Marie
23 let |     R     |  173 cm
24 Perkins Robin Ajae
24 let |    K, P   |  178 cm
34 Snyder Chelsea Katherine
28 let |     P     |  198 cm
34 Vitulová Tereza
19 let |     P     |  188 cm


3. ZŠ Komenského

Fan´s Trutnov

Ženy A
Doma hrané jsou touto barvouVenku hrané jsou touto barvou
Datum Soupeř
D 15.09.2017T O pohár města Trutnova 
D 16.09.2017SoT O pohár města Trutnova 
D 17.09.2017NeT O pohár města Trutnova 
D 24.09.2017NeM17:00Slovanka MB
Rozhodčí: Nejezchleb Petr, Šafařík Michal, Kubiš Michal

Komisař: Ticháček Antonín

Online      TV záznam
V 27.09.2017StM18:30Sokol Nilfisk H. Králové
Rozhodčí: Hruša Petr, Scholze Michal, Baudyš Petr

Komisař: Andrle Petr

Online      TV záznam
D 01.10.2017NeM17:00Technic Brno
Rozhodčí: Baloun Jan, Kovář Jan, Lukeš Petr

Komisař: Hlaváček Pavel

Online      TV záznam
V 05.10.2017ČtM19:00DSK Basketball Nymburk
Rozhodčí: Kučera Stanislav, Pokorný Štěpán, Znamínko Petr

Komisař: Opava Josef

Online      TV záznam
D 08.10.2017NeM17:00ZVVZ USK Praha
Rozhodčí: Vondráček Marek, Scholze Michal, Scholzová Michaela

Komisař: Šikner Roman

Online      TV záznam
V 13.10.2017M17:30BA K. Vary
Rozhodčí: Jeřáb Jan, Ulrych Lukáš, Perlík Michal

Komisař: Výborný Rudolf

Online      TV záznam
D 22.10.2017NeM17:00U19 Chance
Rozhodčí: Jedlička Jiří, Vyplel David, Melichárek Ivo

Komisař: Macela Miroslav

Online      TV záznam
D 29.10.2017NeM17:00SBŠ Ostrava
Rozhodčí: Nejezchleb Petr, Kubiš Michal, Zatloukal Ondřej

Komisař: Kukla Jiří

Online      TV záznam
D 19.11.2017NeM17:00KP Brno
Rozhodčí: Pokorný Štěpán, Vošahlík Marek, Scholzová Michaela

Komisař: Hlaváček Pavel

Online      TV záznam
V 26.11.2017NeM17:00Žabiny Brno
Rozhodčí: Vávrová Veronika, Linhart Tomáš, Lukeš Petr

Komisař: Reichl Petr

Online      TV záznam
V 02.12.2017SoM17:00BLK Slavia Praha
Rozhodčí: Vondráček Marek, Kučírek Martin, Perlík Michal

Komisař: Buršík Petr

Online      TV záznam
V 10.12.2017NeM18:00Slovanka MB
Rozhodčí: Kučírek Martin, Vávrová Veronika, Peterková Lucie

Komisař: Opava Josef

Online      TV záznam
V 13.12.2017StC19:00Technic Brno
Rozhodčí: Večeřa Pavel, Melichárek Ivo, Kubiš Michal

Online
D 16.12.2017SoM17:30Sokol Nilfisk H. Králové
Rozhodčí: Baudyš Petr, Šafařík Michal, Vošahlík Marek

Komisař: Šikner Roman

Online      TV záznam
D 13.01.2018SoM17:30DSK Basketball Nymburk
Rozhodčí: Vávrová Veronika, Linhart Tomáš, Lukeš Petr

Komisař: Šikner Roman

Online      TV záznam
D 17.01.2018StC18:30KP Brno
Rozhodčí: Kapaňa Lukáš, Scholze Michal, Scholzová Michaela

Online      TV záznam
V 20.01.2018SoM13:00ZVVZ USK Praha
Rozhodčí: Znamínko Petr, Scholze Michal, Neuman Ladislav

Komisař: Ticháček Antonín

Online      TV záznam
D 26.01.2018M18:30BA K. Vary
Rozhodčí: Jeřáb Jan, Scholze Michal, Lukeš Petr

Komisař: Hlaváček Pavel

Online      TV záznam
V 03.02.2018SoM17:30SBŠ Ostrava
Rozhodčí: Vondráček Marek, Znamínko Petr, Holubek Tomáš

Komisař: Kašparová Renáta

Online      TV záznam
V 16.02.2018M17:30U19 Chance
Rozhodčí: Jeřáb Jan, Záruba Matěj, Ulrych Lukáš

Komisař: Opava Josef

Online      TV záznam
V 21.02.2018StM19:00Technic Brno
Rozhodčí: Večeřa Pavel, Šafařík Michal, Vyplel David

Komisař: Valoušek Zdeněk

Online      TV záznam
D 07.03.2018StM18:30Žabiny Brno
Rozhodčí: Vondráček Marek, Znamínko Petr, Lukeš Petr

Komisař: Andrle Petr

Online      TV záznam
V 09.03.2018M17:30KP Brno
Rozhodčí: Večeřa Pavel, Zatloukal Ondřej, Vyplel David

Komisař: Paulík Robert

Online      TV záznam
D 17.03.2018SoM17:00BLK Slavia Praha
Rozhodčí: Vondráček Marek, Baudyš Petr, Perlík Michal

Komisař: Kukla Jiří

Online      TV záznam
V 21.03.2018StM18:00SBŠ Ostrava
Rozhodčí: Kubiš Michal, Zatloukal Ondřej, Hecl Jan

Komisař: Kašparová Renáta

Online      TV záznam
D 23.03.2018M18:30SBŠ Ostrava
Rozhodčí: Pokorný Štěpán, Scholze Michal, Lukeš Petr

Komisař: Hlaváček Pavel

Online      TV záznam
D 25.03.2018NeM17:00Technic Brno
Rozhodčí: Znamínko Petr, Baudyš Petr, Scholzová Michaela

Komisař: Ticháček Antonín

Online      TV záznam
D 27.03.2018ÚtM18:30U19 Chance
Rozhodčí: Kec Jakub, Vošahlík Marek, Kovář Jan

Komisař: Macela Miroslav

Online      TV záznam
V 04.04.2018StM17:45U19 Chance
Rozhodčí: Scholze Michal, Ulrych Lukáš, Musil Jan

Komisař: Opava Josef

Online      TV záznam
V 08.04.2018NeM17:00Technic Brno
Rozhodčí: Komprs Michal, Zatloukal Ondřej, Vyplel David

Komisař: Reichl Petr

Online      TV záznam
NAVRCHOLU.cz

 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

BAK

DLNK

DLNK

Radio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 OBI
OBI
DMS POMOCKOSEM na 87 777
DMS POMOCKOSEM
Výročí
30. 04.
dort Adam Štěpánský
(St. žáci U 15)
30. 04.
dort Andrea Šťovíčková
(Ml. žákyně U14, St. mini U13)
28. 04.
dort Vojtěch Kalousek
(Mini minci U 11)
26. 04.
dort Jarmila Allmerová
26. 04.
dort Jonáš Antoš
(St. minci U 13)
25. 04.
dort Adéla Janovská
(Kadetky U17 - B)
24. 04.
dort Jonáš Mečíř
(Mini minci U 11)
24. 04.
dort Anna Valerie Týfová
(Ml. žákyně U14, St. mini U13, Ml. mini U12)
 
Nilfisk Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz