Je 21.11.2018, svátek má Albert, Adalbert, Albrecht, Aldo, Oliver, Elvíra, slavíme Světový den televize, Mezinárodní den filosofie, Světový den pozdravů, Světový den rybářství Servisní stránky


Nové logo klubu
Klub má nové logo. Kliknutím na obrázek si můžete stáhnout logo v plné velikosti

Královéhraecký kraj
 
FaceBook FaceBook
 
 
Tabulka soutěže
Základní část
1  BK Přelouč
2  SK Týniště nad Orlicí
3  TJ Sokol Stěžery
4  Loko Trutnov
5   BK NAPOS Vysoká n.L.
6  Sokol Hradec Králové "B"
7  ADFORS Basket Litomyšl "B"
8  SŠB Pardubice
9  BK Studánka Pardubice
10  Sokol Vysoké Mýto
Nejlepší střelkyně
(podle ø na zápas)
1 Plašilová Tereza
51 b. | ø na zápas 12.75
2 Týfová Anna Valerie
49 b. | ø na zápas 12.25
3 Zitová Claudie
68 b. | ø na zápas 11.33
4 Kulichová Viktorie
60 b. | ø na zápas 10.00
5 Křivská Lenka
43 b. | ø na zápas 7.17
6 Semelková Markéta
14 b. | ø na zápas 7.00
Soupiska
5 Křivská Lenka
12 let |             |  
7 Rosulková Karolína
12 let |             |  
9 Hůlková Jana
11 let |             |  
10 Zitová Claudie
12 let |   K/P    |  
16 Týfová Anna Valerie
12 let |     K     |  
19 Bönischová Izabela
11 let |             |  
20 Kulichová Viktorie
12 let |             |  
21 Semelková Markéta
12 let |             |  
29 Plašilová Tereza
12 let |             |  
40 Krčmářová Kateřina
13 let |             |  
41 Pecháčková Adéla
12 let |             |  
50 Zahradníková Anna
11 let |             |  
51 Gumanová Valerie
11 let |             |  
66 Chlebová Anna
11 let |             |  
70 Krajčová Daniela
    let |             |  
99 Vargová Veronika
12 let |             |  
Dubnová Natálie
12 let |             |  
Friedrichová Nicole
12 let |             |  
Heráková Zoe
    let |             |  
Jansová Kateřina
11 let |             |  
Radoňová Nikol
12 let |             |  
Rozsévačová Emma
11 let |             |  
Růtová Dominika
12 let |             |  
Sloupová Adéla
11 let |             |  
Stierandová Pavla
12 let |             |  
Trčková Barbora
11 let |             |  

VÝSLEDKOVÝ SERVIS  17.11.- 18.11.2018

 

ŽENY

VÝCHODOČESKÁ LIGA ŽEN

J STĚŽERY – TRUTNOV                                       64:66 (22:14  34:29  50:49)

J TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ – TRUTNOV                  55:61 (14:18 26:31 39:50)

 

EXTRALIGA KADETEK U17  

J TRUTNOV – ŽABINY BRNO                65 : 51  (23:16,33:28,49:38)

L  TRUTNOV – KP BRNO                      54 : 62  (9:19,22:32,40:44)             

            

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO MINIŽACTVA U12

J TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - TRUTNOV                45:81  (9:22 23:43 31:56)

J TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ - TRUTNOV                54:72  (14:22  27:44 42:54)

 

MUŽI

NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽ KADETŮ U17

J HAVLÍČKŮV BROD – TRUTNOV                55:65  (14:11  18:25  38:48)

J  HAVLÍČKŮV BROD – TRUTNOV               51:94  (3:23  20:45  38:64)

 

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO MINIŽACTVA U12

L  NOVÁ PAKA – TRUTNOV           83:50  (14:6  38:29  61:39)

 

L  NOVÁ PAKA – TRUTNOV           68:35  (21:9  39:17  53:27)


 Hlavní partneři

Město Trutnov

Kasper

Pivovar Trutnov

Pepperl+Fuchs

UP

DLNK

DLNK

Hitradio Černá Hora
 
 Sportovní oblečení
JAKO
 Výrobce tejpů
Mediplast
 Regionální portál
Trutnovinky
 
Výročí
24. 11.
dort Aneta Finková
(Juniorky U19, Kadetky U17)
23. 11.
dort Pavla Kuřitková
(Členka síně slávy, hráčka s 300 starty za Trutnov a šestá nejlepší střelkyně (2108 bodů).)
20. 11.
dort Dominik Mach
(Muži)
20. 11.
dort Daniela Kopecká
(St. žákyně U15)
 
Molten TVcom Město Trutnov
Mapy.cz: Najdete nás zde Nadace Koše proti drogám NAVRCHOLU.cz